Drewniany stół do jadalni

Drewniany stół

Kiedy spotykamy się na zewnątrz ze znajomymi lub przyjaciółmi, w kawiarni, ciastkarni lub pubie, najczęściej zasiadamy do stolików. Czasami są one przygotowane dla dwóch osób, czasami dla czterech. Zdarza się, że i dla większej liczby. Jednak w domu, kiedy spotykamy się z domownikami przy posiłku lub przyjaciółmi przy jakiejś ważnej okazji, nie siadamy do stolika, ale do stołu. Stolików, do których usiądziemy w naszym życiu jest wiele, stół często jeden, w dodatku ważny, bo wokół niego toczy się rodzinne życie. Ważne zatem, jaki to stół, z jakiego tworzywa zrobiony.

Drewniany stół do jadalni

Często spotykamy się z takim komunikatem: wymarzyłam/em sobie drewniany stół do jadalni. Albo: drewniany stół do salonu. I wcale nas to nie dziwi. Bo stół ma ogromne znaczenie w naszej kulturze. Dzisiaj, kiedy żyjemy szybciej niż nasi rodzice, czy dziadkowie, stół wydaje się mieć jeszcze większe znaczenie niż w przeszłości. Bo może nie siadamy do niego wszyscy i codziennie z powodu różnych zajęć i intensywności życia. Ale są takie momenty, kiedy staje się on miejscem, bez którego trudno sobie wyobrazić święta, rodzinne uroczystości, świętowanie urodzin, zdanych egzaminów itp. Stół nas zbliża.
Panele ścienne i sufitowe

Dostojność

Dlaczego często słyszymy, że to stół drewniany jest tym meblem wymarzonym? Odpowiedź na to kryje się chyba w drewnie. Bo to ono ma te właściwości, które kojarzą się z rodzinnym ciepłem, czymś wspólnym, ale również solidnym. Bo stół drewniany zawsze będzie się prezentował dostojnie. Prawdę mówiąc nie będzie potrzebował żadnych dodatkowych ozdób. On sam w sobie, z charakterystycznymi sękami, mapą słojów zapewnia niepowtarzalny wygląd. W połączeniu ze swoim przeznaczeniem, nadaje wszystkiemu dodatkowej wyjątkowości.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Pielęgnacja

Oczywiście tak, jak o relacje między członkami rodziny, czy przyjaciółmi trzeba dbać, podobnie jest z drewnianym stołem. On również wymaga tego, aby w sposób odpowiedni go pielęgnować. Przy wyborze, musimy mieć na uwadze, gdzie stół zostanie umieszczony. Trochę innej pielęgnacji, a nawet gatunku drewna, będzie wymagał stół do jadalni, stół do kuchni, czy stół do salonu. W każdym z tych pomieszczeń na co innego trzeba zwrócić uwagę. Szczególnie tam, gdzie temperatura się zmienia, gdzie drewno jest podatne na zmieniająca się wilgotność powietrza, należy starannie dobrać gatunek drewna. Co by jednak nie mówić, poza tym, że stół jest miejscem, wokół którego jesteśmy w stanie odpocząć, czy wspólnie się radować, warto pamiętać też o tym, że drewniany stół dzięki swoim właściwościom może dzięki naszej inwencji ulegać zmianie. Czasami wystarczy go zeszlifować i pokryć nowym kolorem, a staje się nagle nowym meblem, pomimo swojego wieku. Czasami może starzeć się wraz z nami. Wszystko zależy od nas.

Chętnie Pomożemy

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na drewniany stół, polecamy sprawdzić inne nasze produkty. Cechuje je solidne wykonanie i wyjątkowa dbałość o szczegóły. Być może zainteresuje Was nasza oferta – półki drewniane. Wykonujemy je na wymiar. A ich design podporządkujemy każdemu stylowi pomieszczenia. Czy będzie to styl prowansalski, czy może skandynawski, sprawimy, że dobrze się będzie komponować. Podobnie, jeżeli skorzystacie Państwo na przykład z parapetów drewnianych. Tutaj również gwarantujemy przygotowanie produktu na wymiar. W odpowiedni osób je zabezpieczymy, aby uodpornić je przed ścieraniem, wnikaniem brudu, czy plamami. Każdy nasz produkt powstaje w trosce o środowisko i ekologię. Staramy się, by nasza oferta spełniała największe standardy współczesności. To daje nam pewność wykonania dobrej roboty.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]