Blaty laminowane

Blaty laminowane Warszawa

Blaty laminowane to najbardziej popularna grupa produktów, które stosuje się jako blaty kuchenne i stołowe. Dzięki bardzo zaawansowanej technologii produkcji laminatów są one bardziej odporne na warunki użytkowania w kuchni względem blatów drewnianych. Dostępne dekory imitują drewno, kamień, beton, konglomerat oraz inne bardziej wymyślne wzory. Laminat jest już gotowy, zatem nie trzeba ich wykańczać środkami ochronnymi.

Blaty laminowane

W ofercie posiadamy blaty laminowane JUAN oraz blaty laminowane Swiss Krono, czołowych polskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość. Blaty laminowane to doskonałe uzupełnienie oferty, dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania każdego klienta, który szuka blatów do swojej kuchni lub jadalni. Można u nas zobaczyć blaty laminowane JUAN oraz blaty laminowane Swiss Krono, dzięki czemu można je od ręki porównać z blatami drewnianymi i obłogowanymi. Jeżeli już wybrałeś/aś blat laminowany gdzie indziej sprawdź jego cenę u nas!

Blaty laminowane Warszawa

W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]