Blaty obłogowane

Blaty obłogowane Warszawa

Blaty obłogowane wykonane są w technologii warstwowej. Oznacza to że warstwa obłogu o 2-3mm grubości z naturalnego drewna przyklejona jest do płyty wiórowej a od spodu jest wodoodporny papier przeciwprężny. Dzięki zastosowaniu takiej konstrukcji blaty obłogowane są bardzo stabilnym materiałem i mają bardzo małą tendencję do wichrowania się. Dodatkowym atutem blatów obłogowanych jest bardzo atrakcyjna cena, która może być kilkukrotnie niższa w porównaniu do blatów z litego drewna, zatem jest to najtańszy blat z drewna na rynku. Obłóg użyty do wykonania blatów obłogowanych jest selekcjonowany i występuje głównie w klasie jakości A: A – sęki zdrowe, zrośnięte do 5mm średnicy; sęki czarne, zrośnięte do 3mm średnicy; równomierna kolorystyka;
Blaty obłogowane

Blaty drewniane rozróżnia się ze względu na sposób klejenia na dwa rodzaje:

Tak jak w przypadku blatów litych, blaty obłogowane mogą być wykonane z wielu gatunkach europejskich oraz egzotycznych. Znajdują one zastosowanie w takich produktach jak blaty kuchenne, blaty stołowe, trepy / stopnie, półki, parapety, meble i inne.

Blaty obłogowane

Blaty obłogowane obrobione są na wszystkich płaszczyznach widocznych, na dłuższych krawędziach obłogiem a na krótszych fornirem. Dzięki takiemu wykończeniu na żadnym przekroju nie widać płyty wiórowej.

Blaty drewniane rozróżnia się ze względu na sposób klejenia na dwa rodzaje:

Dzięki specjalnemu procesowi produkcji jest to jedyny produkt w którym możemy wykonać blaty z litą lamelą (lita na długości) na całym blacie o długości 6m. Dodatkowo każda lamela może mieć szerokość nawet 25cm! Jest to rewelacyjny produkt jako stół do biura, czy blat do jadalni. W zakładce DO POBRANIA – CENNIKI dostępny jest aktualny cennik Blaty obłogowane. Jeżeli nie ma tam produktu którego szukasz skontaktuj się z nami.

Blaty obłogowane Warszawa

W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]