O firmie

Producent blatów drewnianych Gepetto Warszawa

Gepetto Paweł Sędek to firma, która w swojej historii może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży drzewnej. W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych. Posiadając tak wielką znajomość branży i produktów oraz kontaktów na całym świecie możemy zrealizować praktycznie każdy projekt związany z drewnem.

Blaty Warszawa

Kilka lat temu postanowiliśmy wyspecjalizować się w produkcji blatów drewnianych litych i obłogowanych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się blaty wykonane z kilkunastu gatunków drewna i nadal poszerzamy naszą ofertę. Współpracujemy również z producentami blatów laminowanych. Wszystkie blaty, niezależnie od materiału z jakiego zostały wykonane, przycinamy na życzenie klienta. Blat drewniany wychodzący z naszej stolarni jest idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. Na państwa życzenie możemy również wyciąć w nim otwory oraz zabezpieczyć specjalistycznymi preparatami ochronnymi. Drewno po latach zapomnienia znów wraca do łask. Coraz częściej, projektując wnętrza, Polacy zastanawiają się nad wprowadzeniem elementów dekoracyjnych z naturalnego drewna zamiast z materiałów syntetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty drewniane wykonane przez osoby z dużym doświadczeniem w branży drzewnej. Możemy zrealizować każdy projekt z tego materiału, a ofertę Gepetto Józefów kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, stolarzy jak i producentów mebli.
Producent blatów drewnianych Warszawa
Producent blatów drewnianych Warszawa

Parapety drewniane Warszawa

Drewno jest materiałem niezwykle popularnym, gdyż coraz częściej, projektując wnętrza, myślimy nad wprowadzeniem elementów naturalnych, rezygnując z materiałów syntetycznych. W naszej ofercie mamy dla Państwa produkty wykonane z najlepszej jakości drewna przez osoby z dużym doświadczeniem w branży drzewnej. Możemy zrealizować każdy projekt związany z drewnem, a ofertę Gepetto kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i stolarzy i producentów mebli. Od kilku lat skupiamy się na produkcji blatów drewnianych i obłogowanych z każdego gatunku drewna. Współpracujemy również z producentami blatów laminowanych, które również posiadamy w swojej ofercie. Oferujemy również obróbkę blatów, możemy je dociąć na konkretny wymiar, wykończyć specjalistycznymi środkami oraz wyciąć otwory. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy zadowolić oczekiwania każdego klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, stolarzy oraz producentów mebli.

Producent blatów drewnianych Warszawa

W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]