Półki drewniane na wymiar

Półki drewniane

Półki drewniane to jedne z tych elementów w naszych pomieszczeniach, które zabierają mało przestrzeni. Są niezwykle funkcjonalne. Wydają się lekkie, a przy tym nadają tej lekkości każdemu wnętrzu bez wyjątku, gdziekolwiek je zamontujemy. Warto o nich pomyśleć, kiedy liczy się dla nas każdy centymetr. Można nawet powiedzieć, że półki drewniane zdobywają coraz większą popularność. Drewno jest w modzie ze względu na jego naturalne cechy i ekologię. To jednak nie znaczy, że nadaje się tylko do nowoczesnego wystroju. Właśnie nie. Rzecz w tym, że świetnie prezentuje się w każdym wystroju – czy to nowoczesnym, czy klasycznym. Wszędzie jesteśmy w stanie docenić jego walory dekoracyjne i praktyczne. W tym artykule chcielibyśmy zwrócić Wam uwagę, jak półki drewniane można wykorzystać w przykładowych pomieszczeniach.

Pokój dziecięcy

Weźmy na pierwszy rzut pokój dziecięcy. Chyba każdy z własnego doświadczenia wie, jak tutaj wiele różnych przedmiotów znajduje różne miejsce. Oczywiście pokoje dziecięce są takim miejscem nieustannego, doświadczalnego wnętrza. Ale to nie znaczy, że nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować. Półka w pokoju może rozwiązać wiele problemów. Na przykład być miejscem na najnowsze zabawki, książeczki, z których nasze pociechy poznają pierwsze litery i nowe kraje. Znajdą sobie tutaj miejsce i przybory do pisania i zeszyty do kolorowania. Półki nie zajmują zbyt wiele miejsce. Można je zamontować nad dziecięcym łóżkiem, nad biurkiem, tak, aby było funkcjonalnie. My zajmiemy się, aby półki drewniane w każdym wymiarze, spełniły wszelkie oczekiwania.
Panele ścienne i sufitowe

Kuchnia

Podobną sytuację mamy w kuchni. Tutaj też wiele zależy od naszych przyzwyczajeń. Część osób zostawia pojemniki na przyprawy na blacie, część trzyma w szafce. A na przykład książki kucharskie w salonie. Idealnym rozwiązaniem będą półki. Nie dosyć, że nie zajmują wiele miejsca, to jednocześnie ich pojawienie się, rozwiązuje wiele problemów. Chociażby wspomniane poradniki kucharskie, które moglibyśmy mieć pod ręką bez względu na to, czy zastanawiamy się nad egzotycznym sosem, czy innymi potrawami. Wszystko dzięki półkom będziemy mieli pod ręką.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Łazienka

Świetnym rozwiązaniem są drewniane półki w łazience. Oczywiście tutaj musimy mieć na względzie warunki, w jakich będziemy je montować. Zdajemy sobie sprawę, że panuje tutaj inna wilgotność powietrza, temperatury się zmieniają, jest woda, para. Ale to niczemu nie przeszkadza. Wystarczy dobrać odpowiednie drewno. A kiedy to mamy za sobą, pozostaje jedynie namysł, jak je najlepiej wykorzystać. Mówi się, że w łazience jest więcej drobiazgów niż w kuchni, z których korzystamy na co dzień. Tym bardziej to rozwiązanie sprawi, że będzie tutaj więcej przestrzeni użytkowej.

Chętnie Pomożemy

Firma Gepetto oferuje pełen wachlarz produktów z drewna. Zrealizujemy na Państwa życzenie każdy projekt. Stoją za nami lata doświadczeń w tej branży. Przygotujemy popularne blaty kuchenne i stołowe. Specjalizujemy się w nich i oferujemy produkty z różnych gatunków drewna. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam rozwiązywać wszelkie, ewentualne problemy. Zachęcamy do zapoznania się z innymi realizacjami. Oferujemy między innymi parapety drewniane, dbając o ich jak najlepsze wykonanie i wykończenie. Przygotujemy je na wymiar i jeżeli będzie trzeba – zamontujemy. Proponujemy również łatwy w obsłudze generator blatów drewnianych. Dzięki temu rozwiązaniu w sposób funkcjonalny można dokonać wyboru gatunku drewna, interesujące nas rozmiary, typ klejenia oraz sposób wykończenia. Zapraszamy do przejrzenia naszych ofert.

Komentarze

B pisze:

Dzięki temu narzędziu można zamówić również półki i inne z drewna! Dzięki

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]