Schody drewniane

Schody drewniane Warszawa

W ofercie posiadamy również trepy drewniane, dzięki którym można dowolnie wykończyć schody drewniane. Warszawa i inne miasta są rynkiem gdzie schody z drewna wykonywane są w wielu gatunkach, aczkolwiek głównie wyróżnia się schody dąb (trepy dąb), schody buk (trepy buk), schody jesion (trepy jesion), schody merbau (trepy merbau). Schody drewniane nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd. Dzięki szeroko dostępnym materiałom idealnie będą nadawały się każdych wnętrz i wystroi, m.in. nowoczesnych, klasycznych, angielskich, skandynawskich. Nie bez przyczyny o wiele częściej w domach można zobaczyć schody drewniane niż kamienne czy obłożone płytkami. Dodatkowo schody z drewna są o wiele bezpieczniejsze i mniej śliskie. Dodatkowo drewno można wyginać dzięki czemu często schody drewniane wyglądają jak z filmów rysunkowych.
Schody drewniane WarszawaTrepy drewniane to najczęściej klejonka w grubości 30-40mm łączona jedynie na szerokości (lite lamele na długości). Jej szerokość to przeważnie 650mm i długości od 900mm do 1500mm. Na zamówienie możemy wykonać trepy drewniane w prawie każdym rozmiarze.
Schody drewniane WarszawaTańszą alternatywą na schody drewniane jest tzw klejonka avangard (łączona na długości i szerokości). Klejonka ta występuje w postaci blatów drewnianych, które po rozcięciu idealnie nadają się na trepy z drewna. Materiał ten ma główne zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach.

Schody drewniane na wymiar Warszawa

W swojej ofercie posiadamy również możliwość wykonania usługi wykańczania na gotowo. Trepy drewniane narażone są na uszkodzenia mechaniczne dlatego w tym celu używamy twardych wosków olejnych, które dodatkowo mogą zabarwić schody drewniane na inny kolor. W ofercie posiadamy również możliwość frezowania krawędzi oraz doklejania tzw. nosków. Takie usługi wyceniamy indywidualnie. W ofercie posiadamy również klejonkę Dąb, Buk i Jesion w grubości 20mm, która idealnie nadaje się na podstopnice drewniane. W zakładce DO POBRANIA – CENNIKI można pobrać aktualne cenniki „Trepy drewniane”. Jeżeli nie ma tam produktu którego szukasz skontaktuj się z nami.

Blaty drewniane Gepetto Warszawa

W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności