Cenniki blaty drewniane

Blaty Gepetto Warszawa

Gepetto Paweł Sędek to firma, która w swojej historii może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży drzewnej. W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych. Posiadając tak wielką znajomość branży i produktów oraz kontaktów na całym świecie możemy zrealizować praktycznie każdy projekt związany z drewnem.

Komentarze

Mirosław Mioduszewski pisze:

Witam
Potrzebuje blatu drewnianego bukowego , dębowego lub jesionowego o wymiarach 64x400x3cm i 150x100x3cm
Proszę o wycenę w tych trzech gatunkach drewna

pataki pisze:

Chyba pan pomylił komentarze z zapytaniem ofertowym. Od tego jest adres e-mail…

gość pisze:

Tylko nie buk. Drewno to jest mało odporne na wilgoć. A parapet zawsze na nią jest narażony. Podlewając kwiatki. Na styk muru z parapetem lubi skraplać woda.

Mateusz L. pisze:

Super blaty dębowe, montaż w Warszawie w doskonałej atmosferze. Bardzo polecam baty drewniane od tego producenta.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]