Płyty meblowe

Płyty meblowe Warszawa

W naszej ofercie posiadamy również płyty meblowe Dąb, Buk i Jesion w klejonce w grubości 20mm. Można z nich z powodzeniem wykonać również meble z drewna, meble do zabudowy, fronty drewniane, żaluzje drewniane oraz inne elementy wykończeniowe. Ich szerokość może być nawet 1200mm a długość powyżej 4000mm co czyni je bardziej uniwersalnym materiałem niż płyty laminowane, których długość to maksymalnie 2800mm. Drewniane płyty meblowe to materiał dzięki któremu można wykonać w całości meble czy zabudowy powyżej 3000mm wysokości.

Płyty meblowe na wymiar Warszawa

Oferta na klejonkę dostępna jest w zakładce DO POBRANIA – CENNIKI w cenniku „Blaty drewniane” oraz „Trepy drewniane”. Jeżeli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie skontaktuj się z nami.

Blaty drewniane Gepetto Warszawa

W wielu latach swojej działalności zajmowaliśmy się importem, dystrybucją, produkcją i montażem takich drewnianych produktów jak tarasy, elewacje, podłogi, schody, blaty kuchenne i stołowe, meble, elementy architektury ogrodowej i wiele innych nietypowych.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]