Blat łazienkowy

Blaty łazienkowe

Jeżeli zastanawialiście się, czy blaty łazienkowe Warszawa można wykonać z drewna, to zapewne znacie już odpowiedź. Oczywiście, że można, chociaż nie tak od razu, bo łazienka to miejsce specjalne dla drewna. Tak, jak nam rozszerzają się pory skóry pod wpływem wysokiej temperatury, tak i na drewno czynniki, które powstają w łazience, mają niewątpliwie wpływ. Zatem wybór nie może być powierzchowny, trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych, ale na końcu tego procesu powstanie blat do łazienki. I tego możemy być pewni. Gepetto Warszawa ma ogromne doświadczenie w branży drzewnej. Nie jesteśmy tutaj od dzisiaj i w długoletnim okresie naszej działalności możemy śmiało powiedzieć, że ta branża nie ma przed nami żadnych tajemnic lub prawie żadnych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, związany z drewnem.

Bliżej natury

Takim wyzwaniem niewątpliwie jest drewniany blat łazienkowy. Przede wszystkim ze względu na warunki, w jakich będzie eksploatowany. Specjalizujemy się w produkcji blatów drewnianych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w Polsce od wielu lat dokonuje się zmiana w postrzeganiu drewna. Od dłuższego czasu branża stolarska obserwuje, że Polacy coraz częściej rezygnują z syntetycznych elementów wnętrz, a stawiają na naturalność i ekologię. Wiele czynników ma na to wpływ. Niewątpliwie jednym z nich jest coraz większa świadomość, że chcemy żyć bliżej natury. Blaty drewniane są właśnie jednym z dowodów na tę zmianę.
Panele ścienne i sufitowe

Odpowiednie gatunki drewna

Może się wydawać na pierwszy rzut oka, że łazienka nie jest najlepszym środowiskiem dla drewnianego blatu. Ale to tylko pozór. Nie stanowi to żadnego problemu. Zanim jednak wymierzymy, trzeba zdecydować się na odpowiedni gatunek, który poradzi sobie z wahaniami temperatury, z wilgotnością powietrza i oczywiście z wodą. Proszę się nie martwić. Są gatunki drewna, które sobie w tych warunkach świetnie radzą – tak krajowe, jak i egzotyczne. Drewno użyte na blaty łazienkowe musi być oczywiście dobrze wysuszone. I to drugi warunek sukcesu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Zaskakujące właściwości

Kolejnym elementem przygotowania blatu jest odpowiednia impregnacja. Ale tutaj mamy małą niespodziankę. Są drewna, które są naturalnie nasycone olejkami i biocydami. Do nich należy gatunek Teak. Jest naturalnie odporny na działanie grzybów i pleśni. Blaty Teak zamontowane nawet bezpośrednio pod prysznicem nie zmieniają swojego wyglądu. I są dowodem na to, że drewno może nie tylko zaskoczyć swoimi właściwościami, ale też, że przy odpowiednim doborze, żadne pomieszczenie, nawet takie, jak łazienka, nie stanowi dla drewna żadnej przeszkody.

Chętnie Pomożemy

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na blat drewniany do łazienki, zachęcamy do zapoznania się z innymi rozwiązaniami, które oferujemy. Ciekawym przykładem tego, jak można wraz z blatem uzupełnić łazienkę o inne drewniane elementy, niech będzie szafka pod umywalkę. Możemy ją przygotować dla Państwa z drewna krajowego lub egzotycznego, dbając, aby wybór, jak najlepiej służył, przy późniejszym jego użytkowaniu. Inną propozycją są schody drewniane, które przygotujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Tutaj również dobierzemy odpowiedni gatunek drewna, aby nie tylko był solidny w użytkowaniu, ale również komponował się z wystrojem, stylem mieszkania. Schody wykonamy z dębu, jesionu, buku, ale również z drewna merbau, które popularne jest przy produkcji schodów w Polsce, jak i całej Europie. Zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]