Blat compact dla całej rodziny

Blat compact w ofercie Gepetto, to nic innego, jak popularna i solidna płyta HPL (High Pressure Laminate). Laminaty HPL powstają w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. To z kolei sprawia, że są wyjątkowo twarde i odporne na wilgoć. Nie można zapomnieć, że ich grubość osiąga zaledwie 10-12 mm, co na tle standardowych blatów drewnianych, może być traktowane jako dodatkowa wartość. Zdarza się, że przy produkcji blatów kompaktowych wykorzystuje się jony srebra, które dodatkowo chronią przed drobnoustrojami. Technologia ta nazywa się sanitized. Jest tak skuteczna, że kontakt blatu compact z żywnością jest całkowicie bezpieczny. W związku z tym zalecany jest w warunkach, gdzie tego typu procesy są na porządku dziennym.

Uniwersalny blat compact

Blat compact jest jednorodny i jednolity. Jeżeli zdecydujemy się na wiercenie w nim lub frezowanie, zachowa spójność. Mało tego – budowa płyt HPL jest tak pomyślana, że frezy również będą odporne na wodę. Podobnie rzecz wygląda z brzegami. Nie wymagają one dodatkowych zabiegów impregnacyjnych. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań, by montować je w takich miejscach, jak łazienka. Mogą one zresztą pełnić różną rolę w tego typu pomieszczeniach. Sprawdzą się nie tylko w postaci blatów kompaktowych. Pod tym względem są niezwykle uniwersalne. Montowane są często na zewnątrz budynków w postaci osłon balkonowych, parapetów wewnętrznych, mebli kuchennych i łazienkowych.

Skontaktuj się z nami

W Gepetto proponujemy urozmaiconą ofertę. Każdy kto myśli o nowoczesnym lub tradycyjnym mieszkaniu znajdzie u nas odpowiedni asortyment. Produkujemy blaty compact, drewniane, obłogowane, półki z drewna, schody, płyty meblowe itp. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz drogą mailową – biuro@gepetto.com.pl. Służymy profesjonalną wiedzą i doświadczeniem.

Lekki, ale trwały blat compact

Blat compact to nie tylko odporność na wodę, ale również na wysokie temperatury. Bez problemu więc płytę HPL zamontujemy w okolicach piekarnika lub płyty grzewczej. Możemy zresztą popuścić wodze fantazji, wybierając odpowiedni dekor. W ten sposób nasze biurko do pracy, czy stół dla całej rodziny może wyglądać twórczo, nowocześnie, ale również funkcjonalnie. Tym bardziej, że płyty kompaktowe są odporne na odbarwienie. Większość substancji, które zostawiają plamy na innych blatach, tutaj tego nie zrobią. Jednym słowem mamy do czynienia z bardzo lekkim, ale trwałym blatem, którego dodatkową cechą jest bogate wzornictwo w postaci dekorów.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]