Cienkie blaty kompaktowe HPL – subtelny wygląd

Cienkie blaty kompaktowe HPL to niewątpliwie jeden z nowocześniejszych materiałów na rynku. Sprawdzają się do designerskich mebli i w modnych wnętrzach. W Gepetto polecamy szeroki wachlarz blatów. Należy tutaj wyróżnić blaty drewniane, blaty obłogowane oraz blaty laminowane. Blaty compact HPL są kolejną naszą propozycją. Mamy tutaj do czynienia z subtelnym wyglądem. Wyróżnia je wodoodporność, wysoka wytrzymałość na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie są one łatwe w utrzymaniu. Posiadają także powłokę antybakteryjną. Jednym słowem są produktem, które wyróżnia się pod względem użytkowym i estetycznym

Cienkie blaty kompaktowe HPL w każdym miejscu

Cienkie blaty kompaktowe HPL montowane są w różnych pomieszczeniach. Przede wszystkim ma to miejsce w kuchniach i łazienkach. Dzieje się tak, ponieważ są całkowicie wodoodporne. A to właśnie w tych wnętrzach blaty mają największą styczność z wodą, wilgocią i zmianami temperatur. Niemniej z powodzeniem korzysta się z nich również w przestrzeniach biurowych. Idealnie się nadają na blaty tarasowe, ogrodowe lub kawiarniane. Drewniane blaty, w których specjalizuje się Gepetto, również spełniają te warunki. Jednakże za każdym razem wymagają analizy, by podjąć decyzję o wyborze właściwego gatunku drewna. Z kolei płyty HPL znane są z bogatego wachlarza dekorów. Znajdziemy tutaj między innymi motywy naturalnego drewna, nowoczesnego betonu, bazaltowego kamienia i wiele innych.

Cienkie blaty kompaktowe HPL – odporne i atrakcyjne wizualnie

Cienkie blaty kompaktowe HPL powstają z laminatu, produkowanego pod wysokim ciśnieniem. Wykorzystuje się tutaj papier, który jest impregnowany żywicą. Następnie odpowiednia ilość warstw tego materiału poddawana jest dużemu naciskowi. Dzieje się to jednocześnie w wysokiej temperaturze. Dzięki tym procesom powstaje płyta HPL, która w żaden sposób nie ulega rozwarstwieniu. Jest spójna, jako materiał, odporna i atrakcyjna wizualnie. Płyty te wykorzystuje się w formie blatów, ale również na wielu innych poziomach. Będą to na przykład płyty elewacyjne, osłony balkonowe, ogrodzenia, a nawet podbitki dachowe. We wnętrzach mieszkań, płyty HPL mają jeszcze większe zastosowanie. Znajdziemy je w formie kabin natryskowych, ścianek działkowych, okładzin ściennych, mebli, parapetów wewnętrznych itp.

Skontaktuj się z nami

W Gepetto robimy wszystko, by nasza oferta była urozmaicona. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza blatami, stawiamy również na produkcję schodów drewnianych, półek z drewna, płyt meblowych itp. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz drogą mailową – biuro@gepetto.com.pl. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]