Trepy drewniane

Drewniane schody

Schody drewniane mają tę zaletę, że nie trzeba do nich nikogo przekonywać. Jest kilka powodów takiego stanu rzeczy. Po pierwsze najczęściej we wnętrzach trafiamy właśnie na trepy drewniane. Czasami wydaje się, że jeżeli większość domów posiada takie rozwiązania, to jest to efekt jakiejś chwilowej mody. I być może odnośnie wielu innych przypadków tak właśnie jest, ale nie w przypadku schodów. Schody drewniane – można powiedzieć – były od zawsze. I moda tutaj nie odgrywa żadnego znaczenia.

Trepy drewniane

Schody drewniane wykonane są z wielu gatunków drewna. To przede wszystkim dąb, buk, jesion, merbeu. Proponujemy również trepy drewniane z tych samych gatunków. Tutaj warto mieć na uwadze, że trepy drewniane to najczęściej klejonka o grubości 30-40 mm. Szerokość – najczęściej 650 mm, a długość od 900 mm do 1500 mm. Jednak te dane w żaden sposób nas nie ograniczają. Jeżeli trzeba wykonamy je niemal w każdym rozmiarze. W zależności od Państwa potrzeb. Mamy też alternatywne rozwiązanie, tańsze, wykorzystywane przeważnie w nowoczesnych wnętrzach. Mowa tutaj o klejonce avangard. Występuje ona w postaci drewnianych blatów. Idealnie nadaje się na trepy drewniane po ich rozcięciu.
Panele ścienne i sufitowe

Wybór na całe życie

Decydując się na schody drewniane na wymiar warto pamiętać, że często jest to wybór na całe życie. Raczej rzadko się zdarza, żeby je wymieniać co jakiś czas. Tym bardziej, że, dbając o nie, starczą spokojnie dla wielu pokoleń użytkowników, żeby nie powiedzieć więcej. Czasy się też zmieniły i schody nie służą już tylko temu, żeby przemieszczać się z punktu A naszego mieszkania do punktu B. Przeciwnie – drewno ma to do siebie, że świetnie się łączy z innymi elementami, które będą odpowiednio dopełniać estetyczny wygląd schodów. Może to być szkło, metal – cokolwiek, co uznamy za stosowne.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Drewniane schody nas nie zawiodą

Odpowiedni dobór odcienia drewna może sprawić, że schody staną się punktem w mieszkaniu, które będzie definiować pozostałe elementy wnętrza, a można je też uczynić neutralnymi. Dużo zależy od tego, gdzie schody będą zamontowane oraz na co będziemy chcieli zwrócić uwagę. Jeżeli pomieszczenie jest w ciemniejszym tonie – warto zdecydować się na schody jaśniejsze. Jeżeli jesteśmy wyjątkowymi estetami, warto wziąć pod uwagę, jakie pomieszczenia mamy na górze. Jeżeli sypialnię, to schodząc nimi rano, warto postawić na jaśniejszy odcień, który dodatkowo rozświetli nam poranek. Wszystko tutaj zależy od naszej pomysłowości. Jedno jest pewne – drewniane schody nas nie zawiodą.

Chętnie Pomożemy

Nasza firma to także Gepetto sklep. W tym miejscu jest okazja, żeby zapoznać się dokładniej z proponowaną przez nas ofertą. Współpracujemy z osobami indywidualnymi. Jesteśmy sprawdzonymi partnerami dla osób, które wyposażają swoje mieszkania, jak i je remontują. Podobnie firmy remontowe, stolarnie, czy producenci mebli znajdą w kontakcie z nami, wszystko to, czego potrzebują. Stawiamy na produkty ekologiczne, warto przejrzeć naszą ofertę w zakresie paneli ściennych – idealne rozwiązania dla niebanalnych przestrzeni biurowych, w salonach, czy salach konferencyjnych. Polecamy również panele sufitowe, które zdobywają coraz większą popularność wśród naszych klientów. Poza nimi gwarantujemy również niezbędne materiały do właściwego ich montażu. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]