Blat kuchenny drewniany

Drewniany blat kuchenny

Nie ma kuchni bez blatu kuchennego. Jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia. Właściwie można by powiedzieć, że najważniejszym ze względu na jego funkcjonalność. Wybór blatu to rzecz podstawowa, kiedy myślimy o kuchni. My proponujemy, żeby to był blat drewniany, ponieważ poza jego praktyczną stroną, potrafi świetnie się wkomponować w przestrzeń mebli, drzwi i okien. Drewno ma po prostu takie właściwości i dobrze o tym wiedzieć i umiejętnie z tego skorzystać. Tym bardziej, że jak mówią, kuchnia, to często serce domu. Podstawową zaletą drewnianego blatu jest możliwość wielokrotnego odnawiania. Można by powiedzieć – a cóż to za zaleta? Skoro tak często trzeba go odnawiać. To może oznaczać, że jest podatny na uszkodzenia. Faktem jednak jest, że nie ma takiego tworzywa, z którego powstają blaty bez możliwości usterki. Kuchnia, to nie salon, ani żaden inny pokój. Tego raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Prawdziwe pole bitwy

Kuchnia to czasami prawdziwe pole bitwy, szczególnie, kiedy spieszymy się z przygotowaniem posiłku lub na bieżąco coś przygotowujemy podczas spotkania w większym gronie. Na stole, wokół którego siedzą domownicy, czy goście, wszystko jest niemalże idealne. Ale blat kuchenny w tym czasie poddawany jest wielu presjom. Niektóre z nich mogą, a nawet mają prawo zostawić trwały ślad. I co wtedy? I wtedy właśnie sprawdza się to, o czym napisaliśmy wyżej – blat kuchenny bez problemu można poddać odnowie. Bez względu na to, w jaki sposób był impregnowany. Wystarczy go lekko zetrzeć i nanieść nową warstwę. Tego żaden inny blat nie jest w stanie zagwarantować. I nawet taki moment, który często w domach przeżywamy, moment paniki, że za bardzo blat został wyeksploatowany, że być może czeka nas w najbliższym czasie wymiana – w tym przypadku nie musimy się o to martwić. Blat drewniany na wymiar odzyska swoją wartość.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Drewniany blat – sprawdzony wybór

Drewniane blaty sprawdzają się w wielu aranżacjach. Jeżeli nawet do tej pory w kuchni nie było żadnego drewnianego elementu, to nie problem. To jest kolejna wartość, którą nie sposób przecenić. Bez względu na to, czy mamy nowoczesną aranżację kuchni, czy bardziej klasyczną – drewniany blat sprawdzi się w każdej z nich. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień, żeby się przekonać, jak drewno potrafi współgrać z resztą wystroju wnętrza kuchni. Bo blat drewniany poza jego funkcjonalnością, znany jest z elegancji. Dobrze świadczy o guście domowników. Ma też, co dzisiaj ważne, ekologiczny charakter. I nawet, jeżeli nie bierze się tego pod uwagę, to ten aspekt po prostu jest wpisany w drewno i wcześniej, czy później, stanie się dla nas oczywisty.

Chętnie Pomożemy

Zachęcamy Państwa do przejrzenia innych naszych ofert. Gwarantujemy wysoką jakość, dbając o funkcjonalność i estetykę. W przypadku blatów warto dodać, że w razie potrzeby, wytniemy w nich otwory i zabezpieczymy odpowiednimi preparatami ochronnymi. Polecamy, aby przejrzeć możliwości, jakie oferujemy w tym zakresie – na przykład blaty obłogowane, które wykonujemy w technologii warstwowej. Są gwarancją stabilności. Ich zaletą jest atrakcyjna cena w porównaniu do blatów z litego drewna. Oferujemy również blaty laminowane. Stosuje się je do produkcji blatów kuchennych, jak i stołowych. Dekory, jakie oferujemy, imitują drewno, kamień, marmur oraz inne, atrakcyjne wzory. Dodatkową zaletą jest fakt, że laminaty są gotowe, a to znaczy, że nie trzeba stosować przy nich dodatkowej ochrony.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]