Blaty do domu – od drewnianych po płyty HPL

Blaty do domu w ofercie Gepetto stanowią zróżnicowaną propozycję na każdą kieszeń. Mamy tutaj blaty drewniane z takich gatunków jak dąb, merbau, teak, czy bambus. Oferujemy również blaty obłogowane w technologii warstwowej i blaty laminowane z dekorami. Imitują one między innymi drewno, kamień, beton oraz inne, popularne wzory. Obok wymienionych znajdziecie Państwo również bardzo modne płyty HPL. Powstają z nich między innymi blaty do kuchni, blaty łazienkowe, a nawet ogrodowe. Ich przeznaczenie jest zresztą dużo szersze niż zarysowane tutaj możliwości. Mogą one z powodzeniem być wykorzystywane również na zewnątrz budynków w postaci ogrodzeń, czy osłon balkonowych.

Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w produkcji blatów drewnianych od samego początku naszej działalności. W tym czasie poszerzyliśmy ofertę Gepetto i dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie u nas produkt, z którego będzie zadowolony. Obok blatów różnej maści oferujemy również schody, półki, parapety, czy meble. Przejrzyj naszą ofertę, wybierz interesujący Cię produkt lub skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz drogą mailową – biuro@gepetto.com.pl. Chętnie doradzimy, wskażemy na ciekawe opcje, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Blaty do domu w drewnianej odsłonie

Blaty do domu jak widać moją rozmaity charakter. Oferta na rynku jest zróżnicowana, a wybór należy – co zrozumiałe – do Klienta. Najczęściej myślimy o blatach kuchennych. Żeby wybrać odpowiedni blat warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które pomogą nam w wyborze odpowiedniego produktu. Na pewno ważny jest sam styl kuchni. Jeżeli stawiamy na naturalne i ekologiczne otoczenie, warto zastanowić się nad wyborem blatu drewnianego. Na rynku dostępne są gatunki, które świetnie sobie radzą w warunkach kuchennych. Dodatkowo są one impregnowane, co sprawia, że ich eksploatacja nie zostawia śladów na powierzchni blatów. Blat do kuchni to zawsze będzie wybór na lata. Dlatego nie warto tutaj szukać pół środków.

Blaty do domu w wersji płyt laminowanych

Niemniej blaty do domu w ofercie Gepetto wychodzą poza zarysowany wyżej zakres. Zachowując wytyczne, dotyczące naturalności otoczenia, możemy zdecydować się na blaty laminowane z dekorem, imitującym drewno. Płyta HPL również tutaj zrobi dobre wrażenie, tym bardziej, że ich specyfika polega na tym, że są niezwykle cienkie i lekkie. Swoim kształtem wpisują się we współczesne trendy, bazujące na minimalizmie. Jednocześnie warto pamiętać, że i tutaj mamy do wyboru ciekawe dekory, które zadowolą najbardziej wymagające gusta.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]