Blat drewniany w domu, czyli uwolniony potencjał

W jakim otoczeniu blat drewniany w domu będzie prezentował się najlepiej? Wszystko zależy od przestrzeni, którą mamy do zagospodarowania. Jeżeli jest ona duża i otwarta, z szerokimi oknami i naturalnym światłem – na pewno dobrze wyeksponowane drewniane elementy, w tym blaty, będą idealnym uzupełnieniem wnętrza. Jeżeli z kolei mamy do czynienia z małą przestrzenią, warto zadbać o utrzymanie równowagi. Blaty z drewna są z jednej strony masywne i solidne, a jednocześnie dobrze współgrają z różnymi stylami wnętrzarskimi. Uzupełniają je, utrwalają motywy przewodnie, a także dobrze komponują się na tle szkła, metalu, czy innych materiałów. Za każdym razem dobrze zaprojektowane wnętrze uwolni niewątpliwy potencjał, jaki drzemie w każdym drewnianym blacie.

Blat drewniany w domu wzmacnia autentyczność wnętrza

Blat drewniany w domu najczęściej kojarzy nam się z pewną dozą elegancji i klasyki. Tam, gdzie dominuje naturalność każdy element z drewna będzie tylko wzmacniał autentyczność wnętrza. Trzeba jednak wiedzieć, że materiał ten jest w swojej istocie elastyczny. Może komponować się z całym wystrojem, ale także skutecznie i inspirująco przełamywać obowiązujący sznyt. Dlatego nie musimy się martwić, że blat z drewna może rozmijać się z naszymi założeniami kompozycyjnymi. W dobie, kiedy style się ze sobą mieszają, a postmodernizm, czyli zabawa formą, jest na porządku dziennym, drewno może stać się w naszych rękach niezwykle ciekawym rozwiązaniem. Nie ma znaczenia, czy celujemy w ekstrawagancki wystrój, czy w prostotę – blat drewniany sprawdzi się w każdym wariancie.

Skontaktuj się z Gepetto

Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w produkcji blatów drewnianych. Stawiamy również na inne rozwiązania, jak płyty HPL, blaty obłogowane, czy z innej półki – schody, płyty meblowe itp. Od zawsze pracujemy w drewnie i jesteśmy zdania, że nie ma niczego bardziej naturalnego i ekologicznego, jak właśnie produkty wykonane z tego materiału. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 577 675 131 lub 575 675 131 oraz drogą mailową – biuro@gepetto.com.pl. Porozmawiamy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

Blat drewniany w domu dobrze się komponuje

Dlatego blat drewniany w domu dobrze będzie się komponował na przykład z miękkimi obiciami foteli. Pomimo pewnego klasycznego wystroju drewna warto zadbać o żywe kolory w jego otoczeniu.  Na pewno nie zaszkodzą tutaj ciepłe kolory żarówek. Jeżeli jeszcze obok pojawią się stalowe nogi lampy – wszystko to ze sobą na pewno będzie doskonale rezonować.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Stolarnia i biuro
Miasto

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Formularz kontaktowy

Imię

Email

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie oraz powiązanych. Zgoda jest dobrowolna natomiast wymagana w celu otrzymania odpowiedzi. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]