Drewniany blat kuchenny

Drewniany blat kuchenny

Jeżeli decydujemy się na drewniane elementy w kuchni, na część wyposażenia z drewna, warto zacząć od blatów. Nawet gdyby jednak zrezygnować z tej kolejności, to i tak na końcu wybór drewnianego blatu kuchennego będzie kluczowym elementem wystroju kuchni. W dodatku elementem tak funkcjonalnym, jak i wpływającym na to, jak kuchnia będzie się prezentować. Drewniany blat kuchenny bowiem to miejsce, w którym będziemy łączyć ogień z wodą. Nie dosłownie oczywiście, ale każdy kto lubi przebywać w kuchni, doskonale wie, co się za tym kryje. Aby dokonać najlepszego wyboru blatu kuchennego, proponujemy trzy rozwiązania. Blaty drewniane, blaty obłogowane oraz blaty laminowane. Każdy z nich ma swoją specyfikę, każdy też nieco inną cenę. Jednakowo nadają się na blat kuchenny i spełnią pokładane w nich nadzieje.

Blaty obłogowane

Jeżeli weźmiemy pod uwagę blaty obłogowane, to niewątpliwie jest to wybór nawet kilkukrotnie tańszy od blatu z litego drewna. A skoro tak, to niewątpliwie jest to najtańszy blat z drewna na rynku. Mamy tutaj warstwę naturalnego drewna o grubości około 2-3 mm. Jest ona przyklejona do płyty wiórowej, a od spodu mamy dodatkowo papier przeciwprężny. To daje nam stabilny, niepodatny na wichrowania blat. Blaty te są też dobrze wykończone. Tak, że nie widać wcale płyty wiórowej. Ani na dłuższych, ani na krótszych krawędziach.

Blaty laminowane

Blaty laminowane z kolei należą do popularnych produktów, świetnie sprawdzających się, jako blaty kuchenne. Ale nie tylko, bo wykorzystywane są również do blatów stołowych. Tutaj liczy się jakość laminatu. Współczesna technologia nie pozostawia obojętnym. Laminaty osiągają jakość, dzięki czemu są bardziej odporne na warunki użytkowania, bardziej nawet od blatów drewnianych. Co ważne – korzystamy z laminatów wyróżniających się na polskim rynku producentów – JUAN I SWISS KRONO. Dzięki temu nasza oferta jest skierowana do różnych osób. Dodatkowo można u nas na miejscu porównać różnego rodzaju blaty i wybrać ten najbardziej nam odpowiadający.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów drewnianych zapraszamy do naszej stolarni. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Blaty drewniane

Nie można zapomnieć, że oferujemy również blaty drewniane – naturalne i ekologiczne. W dodatku korzystamy z gatunków krajowych i egzotycznych. Ich wybór zależy w dużej mierze od tego, jaką rolę blat będzie pełnił w kuchni. Wiadomo, że dzisiaj może pełnić różną rolę, w zależności od stylu naszego życia. Od czasu, jaki mamy, żeby spędzić czas w kuchni i przygotować sobie posiłek. Czasami polecimy gatunek drewna krajowy, a czasami egzotyczny. Trzeba być tutaj elastyczny i przede wszystkim dobrze zdefiniować własne potrzeby. Nie trzeba dodawać, że jeżeli trzeba przygotujemy blat na wymiar.

Chętnie Pomożemy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z innymi naszymi produktami. Stawiamy w naszej ofercie na materiały ekologiczne. Dbamy o to, żeby były naturalne. Taką gwarancją są realizacje z drewna. Mając wiedzę, że posiadają one ujemny bilans CO2, dajemy pewność, że wspólnie w ten sposób interesuje nas środowisko. Polecamy w naszej ofercie między innymi blaty drewniane, wykonane w 100% z naturalnego drewna. Do wyboru są tam rozmaite gatunki, z których możemy przygotować produkt. W ofercie znajdziecie Państwo wśród wielu innych wyrobów również drewniany stół do jadalni. Charakterystyczne sęki i mapa słojów na pewno spełnią Państwa wymagania. Warto pamiętać, że przy wyborze oferty z drewna, mają Państwo możliwość od czasu do czasu zmienić jego kolor. Wystarczy zeszlifować i pokryć nowym, a natychmiast stanie się nowym elementem wnętrza.

Leave a Reply

You have to agree to the comment policy.

Contact us

If you are looking for high quality wooden products, we invite you to visit our carpentry shop. If you have any questions, we encourage you to contact us in person, by email or by phone. We will be very pleased if you choose our services.

Workshop and office

ul. Ogrodowa 17 05-420 Józefów Warszawa

Contact Form

Name

Email

Subject

Massage

I consent to the processing of my data in order to receive an answer to the question and related ones. Consent is voluntary but required to receive an answer. I have the right to withdraw my consent at any time (the data is processed until the consent is withdrawn). Detailed information on data processing can be found in Privacy Policy
[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]