Wybór blatów do kuchni

Projektując swoją kuchnię, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na fakt, że są tam miejsca mniej i bardziej użytkowane na co dzień. Tym, na czym pracować będzie najwięcej każda pani domu, będzie oczywiście blat, dlatego dobrzej jest ze szczególną starannością zadbać o to, aby posłużył jak najdłużej i aby był w jak najlepszym stanie.
Blat kuchenny to miejsce, na którym stawia się gorące garnki, na których tłucze się kotlety i kroi warzywa. Z tego powodu koniecznością jest zapewnienie sobie takiego blatu, który wytrzyma wszystkie te czynności i posłuży przez długi czas. 


A wybór jest bardzo duży. Powinien być oczywiście uzależniony od tego, jakie są potrzeby i jaki materiał w przypadku danej gospodyni sprawdzi się najbardziej. W ofercie firmy Gepetto znajdują się np. blaty drewniane z naturalnego drewna. Mają one bardzo dużo zalet – przede wszystkim to, że nadają wnętrzu ciepły i naturalny charakter. W Gepetto można wybierać spośród różnych rodzajów drewna – akacji azjatyckiej i europejskiej, różnych odmian bambusa, buku, czereśni, dębu, hebanu itd.
Drugim rodzajem są blaty laminowane – to chyba jedne z najbardziej popularnych rodzajów blatów, ponieważ są bardzo odporne na ścieranie czy inne zabiegi mechaniczne. Firma Gepetto proponuje swoim klientom blaty najlepszej jakości wykonane przez wiodących polskich producentów. 
Warto dobrze przygotować się i przejrzeć możliwe oferty, aby wybrać to, co najlepsze, jeśli chodzi o dobieranie mebli i wyposażenia do kuchni. Najlepiej wybrać to, co posłuży przez wiele lat.

 
GEPETTO Paweł Sędek
ul. Ogrodowa 17
05-420 Józefów
NIP: 9521945742
REGON: 362422404
+48 507-675-131
biuro@gepetto.com.pl

Zapisz

Go to top