Blog
13Mar2018
Panele ścienne w aranżacji mieszkania

W tej chwili mamy duże możliwości, by zaaranżować własne mieszkanie czy dom zgodnie z obowiązującą modą, czy też swoimi prywatnymi marzeniami i gustem. Bardzo liczy się oryginalność oraz dostosowanie wybranego stylu aranżacji wnętrz do charakteru domowników i ich upodobań – chodzi o to, żeby było widać kto w danej przestrzeni mieszka. Kiedyś modne były boazerie – następnie się od ich użycia systematycznie odchodziło. W tej chwili, by zyskać na oryginalności i pokazać swój wyszukany gust, można zamówić drewniane panele ścienne. Wnętrze tylko na tym zyska!

21Dec2017
Zastosowanie drewna egzotycznego w płytach stolarskich

Na przestrzeni ostatniej dekady udział drewna egzotycznego w Europie wzrósł 15-o krotnie. Gatunki egzotyczne dzięki intensywnej barwie, rysunkowi wzbogaconemu falistym układem włókien oraz często wysokim właściwościom wytrzymałościowym i wysokiej stabilności wymiarowej są materiałem cenionym i poszukiwanym. Praktycznie do końca XIX wieku drewno egzotyczne było sprowadzane do Europy głównie w postaci okrągłej tj. kłód.

11Dec2017
Wybór blatów do kuchni

Projektując swoją kuchnię, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na fakt, że są tam miejsca mniej i bardziej użytkowane na co dzień. Tym, na czym pracować będzie najwięcej każda pani domu, będzie oczywiście blat, dlatego dobrzej jest ze szczególną starannością zadbać o to, aby posłużył jak najdłużej i aby był w jak najlepszym stanie.
Blat kuchenny to miejsce, na którym stawia się gorące garnki, na których tłucze się kotlety i kroi warzywa. Z tego powodu koniecznością jest zapewnienie sobie takiego blatu, który wytrzyma wszystkie te czynności i posłuży przez długi czas. 

 
GEPETTO Paweł Sędek
ul. Ogrodowa 17
05-420 Józefów
NIP: 9521945742
REGON: 362422404
+48 507-675-131
biuro@gepetto.com.pl

Zapisz

Go to top